VSTUPNÉ

Abonmá KLASIK | 500 Kč
V ceně klasického abonmá je zahrnut vstup na kompletní program festivalu v termínu 8.-11. 7. 2021. Vstup na Slavnostní GALA ve čtvrtek 8. 7. a na slavnostní zakončení festivalu v sobotu 10. 7. pouze do vyčerpání kapacity sálu.

Abonmá SILVER | 3000 Kč
V ceně abonmá SILVER je zahrnut vstup na kompletní program festivalu v termínu 8.-11. 7. 2021 včetně vstupu na Slavnostní GALA ve čtvrtek 8. 7. a na slavnostní zakončení festivalu v sobotu 10. 7.

Abonmá GOLD | 5000 Kč
V ceně abonmá GOLD je zahrnut vstup na kompletní program festivalu v termínu 8.-11. 7. 2021 včetně vstupu na Slavnostní GALA ve čtvrtek 8. 7. a na slavnostní zakončení festivalu v sobotu 10. 7.  

Abonmá JEDNODENNÍ | 200 Kč
V ceně jednodenního abonmá je zahrnut kompletní program daného dne. Vstup na Slavnostní GALA ve čtvrtek 8. 7. a na slavnostní zakončení festivalu v sobotu 10. 7. pouze do vyčerpání kapacity sálu.

Abonmá je již k dostání na goout.net. Akreditace zakoupené přes Goout vám budou vyměněny za fyzické akreditace ve festivalovém centru.

Abonmá bude rovněž možné si zakoupit v době konání festivalu ve festivalovém centru a na festivalových místech před konáním jednotlivých projekcí a představení.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

FESTIVALOVÁ MÍSTA

Hotel Lesní mlýn – Donbas
Třebízského 204/12, 353 01 Mariásnké Lázně


Kolonáda Ferdinandova pramene
mapa

 

UBYTOVÁNÍ

Sháníte-li ubytování, rádi vám pomůžeme. Zašlete nám počet osob, datum příjezdu a odjezdu a náš Guest Service vám nabídne dostupné možnosti.

Ubytování zajišťujeme od nízkorozpočtového až po luxusní, avšak neváhejte dlouho.

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

DOPRAVA

Do Mariánských Lázní se dostanete pohodlně autem, vlakem i autobusem. Všechny možnosti naleznete zde. Dopravu po městě zajišťuje místní MHD, která využívá trolejbusovou a autobusovou dopravou. 

Jízdenky pro jednotlivou jízdu jsou nepřestupné, jízdné se platí mincemi u řidiče nebo bezkontaktní kartou (visa nebo mastercard) v terminálu u řidiče. Také je možné použít nabytou permanentku Plzeňskou a Karlovarskou. Cena v hotovosti je 20 Kč, při použití libovolné karty pouze 15 Kč, proto doporučujeme využít bezkontaktních platebních karet. Přeplatek v hotovosti navíc se nevrací.

Jízdní řády můžete nalézt zde.

 

PARKOVÁNÍ A VJEZD DO LÁZEŇSKÉ ZÓNY

K pohodlnému parkování můžete využít služeb Parkovacího domu. Mimo centrum města lze využít odstavná parkoviště před nákupními centry. Parkujte ohleduplně a doporučujeme dbát na všechny předpisy.

K vjezdu do lázeňské zóny budete potřebovat povolení k vjezdu. Pokud ve vybraném území máte zaplacené ubytování, v den příjezdu a odjezdu povolení nepotřebujete. Připravte si potvrzení o rezervaci či zaplacení v daném hotelu. Povolení k vjezdu lze zakoupit v parkovacích automatech nebo na městské policii. Další informace a vybraná zpoplatněná území naleznete zde. Cena vjezdu je 20 Kč na jeden den s platností do 23:59 hod.

 

TIPY A DOPORUČENÍ NA VÝLET

Mariánské Lázně jsou mladé krásné město obklopené lesy a nádhernou přírodou. Vřele doporučujeme udělat si výlet i do okolí.

S dětmi také můžete navštívit Přírodní park Prelát – převážně ze dřeva zbudovaný zábavní park plný prolézaček a podobného vybití. Prelát je volně přístupný.

V kopci nad Mariánskými Lázněmi stojí rozhledna Hamelika, ze které je vidět hlavně lázeňské centrum města. Další velmi pěkná vyhlídka je pak na opačné straně údolí nad hotelem Esplanade – ptejte se po velké muchomůrce… Sami uvidíte. 

Mariánské Lázně jsou město plné léčivých pramenů, poznejte i ty mimo centrum. 

Medvědí pramen se nachází hluboko v lese a stojí u něj kamenná socha medvěda.

Lesní pramen se nachází nedaleko Městského divadla, Antonínův pramen teče z velmi krásné kašny anebo třeba Ambrožovy prameny, které snad mají sílu přivést do života opravdovou lásku.

Více pramenů i s mapou a detaily lze najít zde

Necelých 9 km severně od města je oblíbená vycházková lokalita Kladská – naučná stezka kolem dvou krásných rybníků a lovecký zámeček. Na Kladské je také možnost najíst se v několika restauracích zaměřených na zvěřinu. Výlet na Kladskou je dozajista dobré spojit také s návštěvou Smraďocha – rašeliniště, kde vyvěrají aromatické zemní plyny. 

Takřka celosvětovým unikátem Mariánských Lázní je také Dlouhá plochá dráha, kterých je v Evropě možná ne více, než prstů na jedné ruce. Dráha má 1000m a od roku 2007 se na ní opětovně koná čtvrtfinále MS. Pokud zde zrovna nejezdí motorky, nejedná se zrovna o dynamickou podívanou, každopádně je místo i tak zajímavé.

Pro obdivovatele architektury jsou i přes své poměrně krátké stáří Mariánské Lázně snad nevyčerpatelným zdrojem. Ve městě jen hned několik kolonád, mnoho pavilónů a altánů. Mnoho různých kostelů od Římskokatolického s osmiúhelníkovým půdorysem, přes skromný Anglikánský až k Pravoslavnému chrámu navrženému petrohradským architektem prof. Nikolajem V. Sultanovem. Nedá se opomenout mnoho hotelů, jenž se své hosty snaží zaujmout hned na první pohled. A nakonec… stačí se projít po Hlavní ulici a rozhlédnout se.

Přejeme Vám zde příjemný pobyt!